Skip to content

Flashforward Episode guide

همه چیز درباره مجموعه فلش فوروارد

  • خبر:

شانس تهیه کنندگان مجموعه فلش فوروارد برای ساخت فصل دوم این مجموعه همچنان در حال کاهش است.تعداد تماشاگران در زمان پخش اپیزود پانزدهم (با نام Better Angles)  با کاهش یک میلیون، به تعداد 5 میلیون تماشاگر رسید. این برای مجموعه‌ای در چنین حجم بودجه و تبلیغات اصلاً خوب نیست. البته وقفه سه ماهه در پخش فلش‌فوروارد در این روند نزولی بی‌تاثیر نبوده اما خیلی ها انتظار داشتند که تعداد تماشاگران بعد از یکی دو اپیزود مجدداً‌ روندی صعودی پیدا کنه. 

با این وضعیت، دیگر نباید نگران نگرانی‌های مارک بنفورد درباره وقوع فلش‌فوروارد دوم باشیم. یکی دو قسمت دیگر معلوم میشود که ABC تمایلی برای ادامه دادن مجموعه در فصل دوم دارد یا خیر.

البته سریال V، دیگر سریال علمی تخیلی ABC هم وضعیت جالبی ندارد و این هفته با کاهش دو میلیون نفر از تماشاگرانش روبرو شد. گو اینکه هنوز بیش از 7 میلیون در آمریکا تماشاگر این مجموعه هستند، اما اگر قرار باشد این سریال هم از لیست شبکه کنار گذاشته شود، Fringe تنها مجموعه پرطرفدار ژانر علمی تخیلی خواهد بود که از شبکه FOX در حال پخش است.

باید دید معجزه‌ای رخ می‌دهد تا فلش‌فوروارد، تماشاگران از دست‌رفته‌اش را مجدداً‌ جذب خود کند، یا آرزوهای کارگردان و تهیه‌کننده‌ی  مجموعه برای ساخت شش فصل دیگر،‌نقش بر آب خواهد شد؟

منبع: tvovermind

 

 اپیزود چهاردهم را دانلود کنید:

350MB                1.05GB

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: